O programu SIPQ

Program SIPQ je nástupcem našeho oblíbeného software BYTSIP 2000. Přebírá samozřejmě plně jeho funkčnost a umožňuje bezproblémové převzetí všech dat z původního systému. Postaven je však na moderní robustní technologii s důrazem na bezpečnost a výkon zpracování dat. A v neposlední řadě na uživatelském komfortu odpovídajícímu současným trendům. Původní program byl primárně určen smluvním partnerům České pošty v rámci služby Sdruženého inkasa obyvatelstva(SIPO), jeho nástupce již poskytuje komplexní správu plátců – odběratelů. Celý systém je soustavně vyvíjen a implementován v širokém spektru organizací od roku 1995.
__________________________________________________________________

Technické řešení

Systém SIPQ je vyvinut na bázi plně objektové vícevrstvé technologie typu klient – server s uložením dat ve volitelném databázovém serveru standardu SQL. Alternativně nabízíme i vzdálený klientský přístup ke specifikovaným datům a funkčnosti přes webové rozhraní.
Zabezpečení dat je řešeno, kromě mechanizmů vlastního databázového serveru, i nastavením individuálních přístupových práv skupin i jednotlivých uživatelů. Konfigurace systému je založena na technologii XML. Podporuje inteligentní stránkování a dynamické využití volných prostředků mezi serverem a lokálními stanicemi.
HESTA SOFTWARE
HESTA SOFTWARE
®
®
Svět aplikací
Copyright © 2014 by hesta.cz
All Rights reserved
E-Mail: info@hesta.cz
• Úvodní stránka
• SIPQ
• Zakázkový software
• Ceník SIPQ
• Ceník služeb
• Kontakty